• O nas

transparent-logo-web.png

 

Domline.pl oferuje szeroką gamę oryginalnych oraz świetnych jakościowo produktów.

Jeśli pragniesz urządzić swoje mieszkanie w niepowtarzalnym i wizjonerskim stylu, to znaczy że trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Przygotowaliśmy dla Państwa 3 linie designerskie mebli oraz oświetlenia: duńskie, skandynawskie oraz włoskie.
Posiadamy w swojej ofercie wiele unikatowych foteli, sof, krzeseł, hokerów, lamp wiszących oraz kinkietów projektowanych m.in przez znanych mediolańskich architektów.


W naszym sklepie znajdziecie Państwo również, autorskie i unikatowe projekty polskich artystów/designerów wnętrz oraz projekty studentów z renomowanych europejskich uczelni.


Nasza oferta mebli oraz oświetlenia bazuje na produktach wysokiej jakości, sprowadzanych głównie z Mediolanu, Kopenhagi, Oslo oraz Sztokholmu.

Nasz sklep to również świetna gama  produktów tekstylnych, ogrodowych i elektronicznych, które w pełni pozwolą  Państwu urządzić mieszkanie pod klucz w wysokiej technologii. Ponadto oferujemy urządzenia do pielęgnacji ogrodu, majsterkowania oraz elektronarzędzia.


W tym zakresie współpracujemy z niemieckimi firmami  Royal Catering, Singercon, Welbach, Bredeco, Goldbrunn, Europlast Austria.
Dostarczają one nam sprzęt RTV AGD z najwyższej półki, będące najlepszym rozwiązaniem aby doposażyć stylowe wnętrza kuchni/salonu.


Właściciele marki to inżynierowie budownictwa oraz architektury, świadczący kompleksowe usługi dla klientów w zakresie projektowania domów i mieszkań w nowej technologii oraz wykończenia wnętrz.
Nasza działalność opiera się na współpracy z najlepszymi producentami z branży dom i ogród. W trosce o Państwa komfort i zadowolenie, zapewniamy profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy. 
 

Z naszym asortymentem możecie Państwo zapoznać się online, nie wychodząc z domu!
Wszystkie produkty są nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają aktualne intrukcje montażu oraz specyfikację.

Budujemy naszą firmę na zaufaniu i uczciwości.


To co robimy, sprawia nam ogromną przyjemność i satysfakcję. Jesteśmy do państwa dyspozycji oraz służymy pomocą.

Zapraszamy Serdecznie!

www.domline.pl