• Ręcznie rzeźbiona szafa, 85x45x180 cm, lite drewno odzyskane

Symbol: 247908
Kolor Brąz
Brak towaru
3859.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Poczta Polska 0
Inpost 0
Kurier DHL 0
Kurier GLS 0
Fedex 0
Poczta Polska (Pobranie) 79.99
Dostępność 0 szt.
Waga 76.6 kg
Zostaw telefon

Wprowadź do swojego wnętrza design inspirowany luksusowym stylem połowy XX wieku za sprawą naszej gustownej szafy z litego drewna!

Tę kolorową szafę z ręcznie rzeźbionym, starodawnym wzorem, wykonano z litego drewna odzyskanego z legarów, podłóg czy belek wspornikowych ze starych budynków przeznaczonych do rozbiórki. Oznacza to, że mebel składa się z jego różnych rodzajów, jak sheesham (drzewo różane), sosna, tek, buk, dąb, cedr, mango, akacja itp., i zachowuje ich cechy charakterystyczne. Pochodzące z odzysku drewno jest już naturalnie postarzone i wysuszone, nie kurczy się więc i nie odkształca. Każdy etap procesu produkcji, jak malowanie, szlifowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z największą starannością. Kunszt rzemiosła i wyjątkowa struktura drewna czynią każdy mebel niepowtarzalnym i nieco innym od pozostałych. Co więcej, tę szafę w stylu vintage wyposażono w 3 półki z drewna akacjowego, które zapewnią idealne rozwiązanie do przechowywania i wystawienia kolekcji książek, czasopism, ramek ze zdjęciami, przedmiotów kolekcjonerskich oraz innych drobiazgów. Montaż rzeźbionej szafy jest łatwy.

Ważna informacja: usłojenie drewna i kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co czyni każdy z nich jedynym w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: lite drewno z odzysku
  • Wymiary: 85 x 45 x 180 cm (szer. x gł. x wys.)
  • 3 półki z ręcznie rzeźbionym wzorem
  • Powierzchnia malowana, szlifowana i lakierowana
  • OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą dołączonego elementu montażowego
  • Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj
    https://media.vidaxl.com/media/wysiwyg/documents/prevent_tipping_over/PL.pdf
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci